Iterate™ Product Development Game

Czy to jest warsztat dla mnie?

Jeśli chcesz przekonać się dlaczego przedsięwzięcia związane z rozwojem oprogramowania trwają dłużej i pochłaniają więcej zasobów niż przewidywano, a przede wszystkim chcesz dowiedzieć się jak można temu przeciwdziałać – to jest warsztat dla Ciebie. Jeśli chcesz doświadczyć pracy w zespole scrumowym, jeśli chcesz wcielić się w rolę Product Ownera, zarządzać przedsięwzięciem i prowadzić negocjacje z inwestorami i interesariuszami, jeśli chcesz odkrywać Scruma lub jeśli chcesz odświeżyć swoją wiedzę na temat tej metody, a wszystko to w bezpiecznych, kontrolowanych warunkach – to jest warsztat dla Ciebie.

Kto prowadzi?

Tomasz Włodarek, akredytowany instruktor Scrum – Professional Scrum Trainer, jeden z najbardziej aktywnych i doświadczonych trenerów w Polsce.

Za co płacę?

Cena warsztatu obejmuje:

  • koszt uczestnictwa w symulacji, świetną zabawę i potężną dawkę wiedzy i inspiracji,
  • voucher umożliwiający zakupienie gry Iterate™ z rabatem,
  • lunch oraz poczęstunek i napoje w trakcie szkolenia.

Jak mam się przygotować?

Aby wziąć udział w symulacji nie jest potrzebne żadne szczególne przygotowanie. Przyda się, choć nie jest wymagane, praktyczne doświadczenie w pracy projektowej nad rozwojem oprogramowania, w szczególności praca w modelu iteracyjno-przyrostowym.

Informacje dodatkowe

Wszystkie materiały do gry Iterate™ dostępne są jedynie w języku angielskim. Warsztat prowadzony będzie w języku polskim.


Cena netto last minute: 1100 PLN (+23% VAT) — rejestracja w miarę dostępności miejsc

Lokalizacja

Q Hotel Plus
Wygrana 6, 30-311 Kraków, Polska

Nowy, czterogwiazdkowy hotel Q Hotel Plus w Krakowie położony jest zaledwie 50 metrów od Centrum Kongresowego ICE oraz w pobliżu głównych atrakcji miasta, takich jak Zamek Królewski Na Wawelu, dawna dzielnica żydowska Kazimierz i Stare Miasto. Dogodny dojazd komunikacją miejską - przystanek Centrum Kongresowe ICE / Most Grunwaldzki. Kontakt z recepcją: +48 12 333 40 20.