Professional Scrum Product Owner - online

Czy to jest szkolenie dla mnie?

Szkolenie Professional Scrum Product Owner (PSPO) przeznaczone jest dla osób odpowiedzialnych za zarządzenie produktami opartymi o oprogramowanie, które chcą zwiększać wartość wytwarzanego oprogramowania, efektywnie planować i monitorować jego rozwój, optymalizować zwrot z inwestycji oraz doskonalić współpracę z zespołami scrumowymi.

Kto prowadzi?

Szkolenie prowadzi Tomasz Włodarek, akredytowany instruktor – Professional Scrum Trainer, jeden z najbardziej aktywnych i doświadczonych praktyków Scruma w Polsce.

Jak mam się przygotować?

Przed rozpoczęciem szkolenia uczestnicy powinni posiadać podstawową wiedzę z zakresu zarządzania rozwojem produktów opartych o oprogramowanie. Powinni również znać Scruma w ogólnym zarysie. Wiedzę tę można nabyć poprzez lekturę (na przykład Przewodnika po Scrumie) lub podczas szkoleń wstępnych (na przykład Professional Scrum Foundations (PSF)). Zalecane jest zaliczenie testów Scrum Open i Product Owner Open przed przystąpieniem do szkolenia.

Za co płacę?

Cena szkolenia zawiera:

  • koszt trzydniowego intensywnego szkolenia, potężną dawkę wiedzy i inspiracji, kontakt z innymi praktykami,
  • materiały szkoleniowe wyłącznie w formie elektronicznej,
  • voucher umożliwiający przystąpienie do egzaminu Professional Scrum Product Owner I (on-line),
  • voucher umożliwiający przystąpienie do egzaminu Professional Scrum Product Owner II (on-line) z rabatem 200 USD od katalogowej ceny 500 USD,

Informacje dodatkowe

Szkolenie w formie online trwa trzy dni, w godzinach 9:00–16:00, z godzinną przerwą pomiędzy 12:00 a 13:00 oraz krótszymi przerwami w trakcie. Codziennie pokój konferencyjny jest dostępny dla uczestników już od 8:30, a prowadzący pozostaje do dyspozycji przez dodatkową godzinę każdego dnia po zakończeniu szkolenia, aby skompensować ewentualne problemy z połączeniem i odpowiedzieć na pytania. Szkolenie prowadzone jest przy użyciu zestawu narzędzi Zoom (videoconferencing) i Miro (wirtualna tablica). Nie wymagają one instalowania czegokolwiek (dostęp przez przeglądarkę), nie jest konieczna rejestracja w żadnym z tych serwisów. Mimo to, niektóre firmy blokują dostęp do tych narzędzi, proszę zatem o sprawdzenie czy macie Państwo do nich nieograniczony dostęp.

  • Bardzo się cieszę, że byłem na Twoim szkoleniu. Bardzo lubię mieć do czynienia ze świadomym profesjonalistą, który nie kozaczy tylko przemawia przez niego kawał doświadczenia. Jedyne do czego mogę się przyczepić to, że powinno trwać 4 dni :) A tak na poważnie – nie wiem jak to upchnałeś w takich ramach czasowych. Było super!

Cena netto z upustem early bird: 3240 PLN (+23% VAT) — obowiązuje do 26 października 2022

Lokalizacja

Szkolenie online
Zoom + Miro