Professional Scrum Product Owner

Czy to jest szkolenie dla mnie?

Szkolenie Professional Scrum Product Owner (PSPO) przeznaczone jest dla osób odpowiedzialnych za zarządzenie produktami opartymi o oprogramowanie, które chcą zwiększać wartość wytwarzanego oprogramowania, efektywnie planować i monitorować jego rozwój, optymalizować zwrot z inwestycji oraz doskonalić współpracę z zespołami scrumowymi.

Kto prowadzi?

Szkolenie prowadzi Tomasz Włodarek, akredytowany instruktor – Professional Scrum Trainer, jeden z najbardziej aktywnych i doświadczonych praktyków Scruma w Polsce.

Jak mam się przygotować?

Przed rozpoczęciem szkolenia uczestnicy powinni posiadać podstawową wiedzę z zakresu zarządzania rozwojem produktów opartych o oprogramowanie. Powinni również znać Scruma w ogólnym zarysie. Wiedzę tę można nabyć poprzez lekturę (na przykład Przewodnika po Scrumie) lub podczas szkoleń wstępnych (na przykład Professional Scrum Foundations (PSF)). Zalecane jest zaliczenie testów Scrum Open i Product Owner Open przed przystąpieniem do szkolenia.

Za co płacę?

Cena szkolenia zawiera:

  • koszt dwudniowego intensywnego szkolenia, potężną dawkę wiedzy i inspiracji, kontakt z innymi praktykami,
  • materiały szkoleniowe w formie wydruku,
  • voucher umożliwiający przystąpienie do egzaminu Professional Scrum Product Owner I (on-line),
  • voucher umożliwiający przystąpienie do egzaminu Professional Scrum Product Owner II (on-line) z rabatem 200 USD od katalogowej ceny 500 USD,
  • lunch oraz poczęstunek i napoje w trakcie szkolenia,
  • bezterminowy dostęp do forum uczestników (nie kończymy dyskusji i nie zrywamy kontaktu w ostatnim dniu szkolenia).

Informacje dodatkowe

Szkolenie prowadzone będzie w języku polskim.

  • [..] to co włożyłeś mi do głowy w trakcie tych dwóch dni szkoleń, m.in. niepewność co do obranych wcześniej kierunków i aksjomatów, ale też pakiety pytań, które domagają się odpowiedzi, dochodzę do wniosku, że będzie to kiełkowało i dawało wyraz w mojej pracy. [..] Chciałam Ci ogromnie podziękować, za te dwa dni wspólnego myślenia i odkrywania.

Rejestracja zakończona

Lokalizacja

Hotel Sound Garden
Żwirki i Wigury 18, 02-143 Warszawa, Polska

Komfortowy, pierwszy w Warszawie hotel samoobsługowy Sound Garden, dogodnie ulokowany pomiędzy centrum miasta a lotniskiem. Dojazd komunikacją miejską z Dworca Centralnego i lotniska liniami autobusowymi 504, 175 (przystanek Novotel).