Professional Scrum Master - online

Czy to jest szkolenie dla mnie?

Przed przystąpieniem do szkolenia uczestnicy powinni znać teoretyczne założenia Scruma. Wiedzę tę można zdobyć poprzez lekturę (na przykład Przewodnika po Scrumie) i w trakcie szkoleń wstępnych (na przykład Professional Scrum Foundations (PSF)). Wskazane jest także doświadczenie praktyczne w pracy w lub z zespołem scrumowym przy produkcji oprogramowania. Zalecane jest zaliczenie testu Scrum Open przed przystąpieniem do szkolenia.

Kto prowadzi?

Szkolenie prowadzi Tomasz Włodarek, akredytowany instruktor – Professional Scrum Trainer, jeden z najbardziej aktywnych i doświadczonych praktyków Scruma w Polsce.

Za co płacę?

Cena szkolenia obejmuje:

  • koszt trzydniowego intensywnego szkolenia, potężną dawkę wiedzy i inspiracji, kontakt z innymi praktykami Scruma,
  • materiały szkoleniowe wyłącznie w formie elektronicznej,
  • voucher umożliwiający przystąpienie do egzaminu Professional Scrum Master I (on-line),
  • voucher umożliwiający przystąpienie do egzaminu Professional Scrum Master II (on-line) z rabatem 100 USD od katalogowej ceny 250 USD,

Informacje dodatkowe

Szkolenie w formie online trwa trzy dni, w godzinach 9:00–16:00, z godzinną przerwą pomiędzy 12:00 a 13:00 oraz krótszymi przerwami w trakcie. Codziennie pokój konferencyjny jest dostępny dla uczestników już od 8:30, a prowadzący pozostaje do dyspozycji przez dodatkową godzinę każdego dnia po zakończeniu szkolenia, aby skompensować ewentualne problemy z połączeniem i odpowiedzieć na pytania. Szkolenie prowadzone jest przy użyciu zestawu narzędzi Zoom (videoconferencing) i Miro (wirtualna tablica). Nie wymagają one instalowania czegokolwiek (dostęp przez przeglądarkę), nie jest konieczna rejestracja w żadnym z tych serwisów. Mimo to, niektóre firmy blokują dostęp do tych narzędzi, proszę zatem o sprawdzenie czy macie Państwo do nich nieograniczony dostęp.

Cena netto z upustem early bird: 3240 PLN (+23% VAT) — obowiązuje do 23 października 2024

Lokalizacja

Szkolenie online
Zoom + Miro