Wielkie dzięki za dzisiejsze szkolenie. Było rewelacyjne!
Przemek o szkoleniu Professional Scrum Master
Przed przystąpieniem do szkolenia uczestnicy powinni znać teoretyczne założenia Scruma. Wiedzę tę można zdobyć poprzez lekturę (na przykład Przewodnika po Scrumie) i w trakcie szkoleń wstępnych (na przykład Professional Scrum Foundations (PSF)). Wskazane jest także doświadczenie praktyczne w pracy w lub z zespołem scrumowym przy produkcji oprogramowania. Zalecane jest zaliczenie testu Scrum Open przed przystąpieniem do szkolenia.
Szkolenie prowadzi Tomasz Włodarek, akredytowany instruktor – Professional Scrum Trainer, jeden z najbardziej aktywnych i doświadczonych praktyków Scruma w Polsce.
Cena szkolenia obejmuje:
Szkolenie w formie online trwa trzy dni, w godzinach 9:00–16:00, z godzinną przerwą pomiędzy 12:00 a 13:00 oraz krótszymi przerwami w trakcie. Codziennie pokój konferencyjny jest dostępny dla uczestników już od 8:30, a prowadzący pozostaje do dyspozycji przez dodatkową godzinę każdego dnia po zakończeniu szkolenia, aby skompensować ewentualne problemy z połączeniem i odpowiedzieć na pytania. Szkolenie prowadzone jest przy użyciu zestawu narzędzi Zoom (videoconferencing) i Miro (wirtualna tablica). Nie wymagają one instalowania czegokolwiek (dostęp przez przeglądarkę), nie jest konieczna rejestracja w żadnym z tych serwisów. Mimo to, niektóre firmy blokują dostęp do tych narzędzi, proszę zatem o sprawdzenie czy macie Państwo do nich nieograniczony dostęp.
Rejestracja zakończona