Professional Scrum Product Owner - online

Czy to jest szkolenie dla mnie?

Szkolenie Professional Scrum Product Owner (PSPO) przeznaczone jest dla osób odpowiedzialnych za zarządzenie produktami opartymi o oprogramowanie, które chcą zwiększać wartość wytwarzanego oprogramowania, efektywnie planować i monitorować jego rozwój, optymalizować zwrot z inwestycji oraz doskonalić współpracę z zespołami scrumowymi.

Kto prowadzi?

Szkolenie prowadzi Tomasz Włodarek, akredytowany instruktor – Professional Scrum Trainer, jeden z najbardziej aktywnych i doświadczonych praktyków Scruma w Polsce.

Jak mam się przygotować?

Przed rozpoczęciem szkolenia uczestnicy powinni posiadać podstawową wiedzę z zakresu zarządzania rozwojem produktów opartych o oprogramowanie. Powinni również znać Scruma w ogólnym zarysie. Wiedzę tę można nabyć poprzez lekturę (na przykład Przewodnika po Scrumie) lub podczas szkoleń wstępnych (na przykład Professional Scrum Foundations (PSF)). Zalecane jest zaliczenie testów Scrum Open i Product Owner Open przed przystąpieniem do szkolenia.

Za co płacę?

Cena szkolenia zawiera:

  • koszt trzydniowego intensywnego szkolenia, potężną dawkę wiedzy i inspiracji, kontakt z innymi praktykami,
  • materiały szkoleniowe wyłącznie w formie elektronicznej,
  • voucher umożliwiający przystąpienie do egzaminu Professional Scrum Product Owner I (on-line),
  • voucher umożliwiający przystąpienie do egzaminu Professional Scrum Product Owner II (on-line) z rabatem 200 USD od katalogowej ceny 500 USD,

Informacje dodatkowe

Szkolenie w formie online trwa trzy dni, w godzinach 9:00–16:00, z godzinną przerwą pomiędzy 12:00 a 13:00 oraz krótszymi przerwami w trakcie. Codziennie pokój konferencyjny jest dostępny dla uczestników już od 8:30, a prowadzący pozostaje do dyspozycji przez dodatkową godzinę każdego dnia po zakończeniu szkolenia, aby skompensować ewentualne problemy z połączeniem i odpowiedzieć na pytania. Szkolenie prowadzone jest przy użyciu zestawu narzędzi Zoom (videoconferencing) i Miro (wirtualna tablica). Nie wymagają one instalowania czegokolwiek (dostęp przez przeglądarkę), nie jest konieczna rejestracja w żadnym z tych serwisów. Mimo to, niektóre firmy blokują dostęp do tych narzędzi, proszę zatem o sprawdzenie czy macie Państwo do nich nieograniczony dostęp.

Rejestracja zakończona

Lokalizacja

Szkolenie online
Zoom + Miro