Professional Scrum Master

Czy to jest szkolenie dla mnie?

Szkolenie Professional Scrum Master (PSM) przeznaczone jest dla praktyków zainteresowanych zwiększeniem zasięgu i efektywności wykorzystania Scruma w firmie – przede wszystkim Scrum Masterów i osób aspirujących do tej roli, kadry zarządzającej, wewnętrznych coachów i instruktorów, i wszystkich innych osób zainteresowanych wykorzystaniem samoorganizacji w celu podnoszenia efektywności i produktywności zespołów.

Kto prowadzi?

Tomasz Włodarek, akredytowany instruktor – Professional Scrum Trainer, jeden z najbardziej aktywnych i doświadczonych praktyków Scruma w Polsce.

Jak mam się przygotować?

Przed przystąpieniem do szkolenia uczestnicy powinni znać teoretyczne założenia Scruma. Wiedzę tę można zdobyć poprzez lekturę (na przykład Przewodnika po Scrumie) i w trakcie szkoleń wstępnych (na przykład Professional Scrum Foundations (PSF)). Wskazane jest także doświadczenie praktyczne w pracy w lub z zespołem scrumowym przy produkcji oprogramowania. Zalecane jest zaliczenie testu Scrum Open przed przystąpieniem do szkolenia.

Za co płacę?

Cena szkolenia obejmuje:

  • koszt dwudniowego intensywnego szkolenia, potężną dawkę wiedzy i inspiracji, kontakt z innymi praktykami Scruma,
  • materiały szkoleniowe w formie wydruku i elektronicznej, w języku polskim i angielskim,
  • voucher umożliwiający przystąpienie do egzaminu Professional Scrum Master I (on-line),
  • voucher umożliwiający przystąpienie do egzaminu Professional Scrum Master II (on-line) z rabatem 200 USD od katalogowej ceny 500 USD,
  • lunch oraz poczęstunek i napoje w trakcie szkolenia.

Informacje dodatkowe

Szkolenie prowadzone będzie w języku polskim.

Rejestracja zakończona

Lokalizacja

Hotel Andersia
Plac Andersa 3, Poznań, Polska