Zasady korzystania z serwisu

Kwestie licencyjne i dostęp do materiałów

  1. Większość informacji zawartych na tej stronie dostępna jest dla wszystkich odwiedzających bez konieczności rejestracji.
  2. Część materiałów i serwisów udostępniam tylko zarejestrowanym uczestnikom szkoleń. W tym celu, po zgłoszeniu i opłaceniu uczestnictwa w szkoleniu, przyznaję indywidualny login i hasło.
  3. Jeśli nie oznaczono inaczej, materiały udostępniam na licencji creative commons by-nc-nd. W skrócie oznacza to, że nie wolno ich wykorzystywać do celów komercyjnych, a przy ich wykorzystaniu w celach niezarobkowych należy podać ich oryginalne autorstwo.

Polityka prywatności

  1. Poprzez formularze rejestracyjne, gromadzę imiona, nazwiska i adresy email uczestników szkoleń, wraz z informacją w którym szkoleniu, konferencji lub seminarium dana osoba wzięła udział lub jaki produkt zakupiła. Przechowuję także wyniki ankiet ewaluacyjnych.
  2. Zastrzegam sobie prawo do przetwarzania tych danych osobowych w celu organizacji bieżących i przyszłych szkoleń i eventów, a także w celach marketingowych. W szczególności zastrzegam sobie prawo wysyłania pocztą elektroniczną informacji o oferowanych przeze mnie usługach i produktach (newsletter). Liczę w tym względzie na zrozumienie, w każdej jednak chwili można zrezygnować z ich otrzymywania poprzez kliknięcie odpowiedniego linka. Rezygnacja z newslettera w żaden sposób nie powoduje zablokowania dostępu do materiałów i serwisów udostępnianych na stronie.
  3. Możliwe jest otrzymywanie newslettera przez osoby nieuczestniczące w szkoleniach czy eventach. W tym celu wymagane jest podanie adresu email w odpowiednim miejscu strony.
  4. Gwarantuję, że nie znoszę spamu i nie przyczyniam się do jego rozsyłania. W żadnym wypadku nie odsprzedaję ani nie udostępniam danych osobowych podmiotom trzecim.
  5. Wszystkim zarejestrowanym użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
  6. Jak każdy serwis internetowy, wykorzystuję ciasteczka, które służą identyfikacji przeglądarki podczas korzystania ze strony. Jestem ciekaw skąd przychodzicie, ile czasu spędzacie na mojej stronie, ile podstron odwiedzacie, a także z jakiej wersji przeglądarki i z jakiego systemu operacyjnego korzystacie. Wykorzystanie ciasteczek nie pozwala na pobieranie jakichkolwiek danych osobowych i adresowych ani żadnych informacji poufnych z komputerów osób odwiedzających stronę.